Vélemények az oldalról
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#86   2011. 07. 16. szombat 00:56
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Az oldalon kétféle film található: az AMATŐR VIDEÓK menüpontban csak megnézhető jeleneteket találsz, a LETÖLTHETŐ FILMEK menüpontban találod a letölthető filmek listáját. Az amatőr videók egy része olyan amatőr film, amelyet oldalunkra küldtek be felhasználóink- ezek sosem lesznek letölthetőek. A filmek legnagyobb része azonban a Privát DVD sorozatokon mind megtalálható.
(Ez egy válasz vhh5nwse1 üzenetére (2011. 07. 15. péntek 22:41), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 15. péntek 22:41
miert nem tudom letolteni az amator videokat regisztracio utan, es fizetos sms kuldese utan se??
#85   2011. 07. 15. péntek 22:41
vhh5nwse1 vhh5nwse1 VIP
miert nem tudom letolteni az amator videokat regisztracio utan, es fizetos sms kuldese utan se??
#84   2011. 07. 15. péntek 17:43
sumaher81 sumaher81
ott volt a Szandi én miatta mentem elsösorban aztán beszáltam egy párhoz harmadiknak így a vége fele már nem tudom mivolt. elég sokan voltak kevés volt a hely de jókis buli volt sztem vigyor2
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 07. 15. péntek 09:30), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 15. péntek 09:30
syasztok mijen volta tegnapi tutti -fruttis buli a dob utcába irjon valaki valamit kik voltak mi történt jo vagy rosz volt
#83   2011. 07. 15. péntek 09:30
X
syasztok mijen volta tegnapi tutti -fruttis buli a dob utcába irjon valaki valamit kik voltak mi történt jo vagy rosz volt
#82   2011. 07. 07. csütörtök 11:59
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Minden ilyen esetben közvetlenül az ügyfélszolgálatra írjatok - FŐOLDAL, lap alja, e-mail menüpont.
Ügyfélszolgálati munkatársaink hétfőtől péntekig munkaidőben állnak rendelkezésetekre.
(Ez egy válasz powershot üzenetére (2011. 07. 06. szerda 22:14), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 06. szerda 22:14
kedves admin,
tegnap vettem vip tagsagot,sikerult is letoltenem 2 filmet,amit sajna semmi nem jatszik le.ez meg a kisebbik baj lenne,de ma mar a kapott koddal a tartalmakhoz sem tudok hozzaferni,mondvan,hogy mar elhasznalt a kod.persze hogy elhasznalt,en hasznaltam el smile de meg 29 nap visszavan a tagsagbol,nem?
#81   2011. 07. 06. szerda 22:14
powershot powershot
kedves admin,
tegnap vettem vip tagsagot,sikerult is letoltenem 2 filmet,amit sajna semmi nem jatszik le.ez meg a kisebbik baj lenne,de ma mar a kapott koddal a tartalmakhoz sem tudok hozzaferni,mondvan,hogy mar elhasznalt a kod.persze hogy elhasznalt,en hasznaltam el smile de meg 29 nap visszavan a tagsagbol,nem?
#80   2011. 07. 03. vasárnap 14:45
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
A műsor első részében bemutatkozó sztriptíztáncok lesznek. A második részben pedig amatőr filmforgatás, mint mindig. A fellépő lányokról jövő hét vége felé érdeklődj!
(Ez egy válasz gebraaa4 üzenetére (2011. 07. 02. szombat 15:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 02. szombat 15:06
T. Szerkesztőség!

Megtudnátok nekem mondani, hogy a következő Privát DVD partin( július 14) , melyik csajok lesznek ott? és hogy mikre lehet számítani? Köszi előre is!
#79   2011. 07. 02. szombat 15:06
gebraaa4 gebraaa4
T. Szerkesztőség!

Megtudnátok nekem mondani, hogy a következő Privát DVD partin( július 14) , melyik csajok lesznek ott? és hogy mikre lehet számítani? Köszi előre is!
#78   2011. 07. 02. szombat 01:05
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Várhatóan ősszel (szeptember-október) tartunk majd szereplőválogatást amatőr férfiak részére. A jelentkezés feltételeiről a későbbiekben oldalunkon tájékozódhatsz!
(Ez egy válasz luigiano üzenetére (2011. 07. 01. péntek 20:21), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 01. péntek 20:21
T. Szerkesztőség !
Kérlek áruljátok el,hogy mi módon lehet jelentkezni amatőr szereplőnek a Privát DVD-filmek elkövetkező részeibe,illetőleg van egy hölgy aki nagyon-nagyon megtetszett a 70.részben,a nevét nem tudom de egy szőke lány,egy kocsmában kezdődik a jelenet.Vele szívesen bevállalnék egy jelenetet a Privát DVD valamely elkövetkező részében.Nagyon szépen köszönöm,hogy időt szántatatok rám.!Ha gondoljátok az e-mail címemre is válaszolhattok:luigiano@citromail.hu
Hűséges olvasótok,(szex club látogatótok) !Üdv.Luigiano.!
#77   2011. 07. 01. péntek 20:21
luigiano luigiano
T. Szerkesztőség !
Kérlek áruljátok el,hogy mi módon lehet jelentkezni amatőr szereplőnek a Privát DVD-filmek elkövetkező részeibe,illetőleg van egy hölgy aki nagyon-nagyon megtetszett a 70.részben,a nevét nem tudom de egy szőke lány,egy kocsmában kezdődik a jelenet.Vele szívesen bevállalnék egy jelenetet a Privát DVD valamely elkövetkező részében.Nagyon szépen köszönöm,hogy időt szántatatok rám.!Ha gondoljátok az e-mail címemre is válaszolhattok:luigiano@citromail.hu
Hűséges olvasótok,(szex club látogatótok) !Üdv.Luigiano.!
#76   2011. 07. 01. péntek 00:43
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
A Privát Szex Club oldala a magyar exhibicionista amatőrök oldala. Aki szeretné házi kitárulkozós fotóit megosztani a világgal, és kíváncsi mások véleményére a fotóival kapcsolatban, az feltöltheti képeit az oldalra.
Valószínűleg félreérthettél valamit, mert a PSC oldala nem warez oldal, és nem arról szól, hogy fel kell töltened valamit azért, hogy aztán le is tölthess!
Reméljük így már érthető, milyen oldal a PSC, és kiknek lett kitalálva.
(Ez egy válasz street.girl üzenetére (2011. 06. 30. csütörtök 20:37), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 30. csütörtök 20:37
OK!
Értem amit válaszoltatok, de miért is éri meg akkor nekem feltölteni?
#75   2011. 06. 30. csütörtök 20:37
street.girl street.girl
OK!
Értem amit válaszoltatok, de miért is éri meg akkor nekem feltölteni?
(Ez egy válasz TFP szerkesztőség üzenetére (2011. 06. 30. csütörtök 01:58), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 30. csütörtök 01:58
A Privát Szex Club oldalára beküldött amatőr fotókat bárki szabadon megtekintheti, nem szükséges hozzá VIP tagság.
VIP tagságért olyan egyedi fotósorozatokat lehet megnézni, amelyek videóinkhoz kapcsolódnak.
#74   2011. 06. 30. csütörtök 13:54
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Simán csak TUTTI szót kell elküldeni a 06-90-648-548 telefonszámra!
(Ez egy válasz quake4 üzenetére (2011. 06. 30. csütörtök 13:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 30. csütörtök 13:19
az sms-es vip vásárlásnál nem tiszta hogy simán a tutti szót kell elküldeni vagy az nk is kell hozzá
#73   2011. 06. 30. csütörtök 13:19
quake4 quake4
az sms-es vip vásárlásnál nem tiszta hogy simán a tutti szót kell elküldeni vagy az nk is kell hozzá
#72   2011. 06. 30. csütörtök 01:58
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
A Privát Szex Club oldalára beküldött amatőr fotókat bárki szabadon megtekintheti, nem szükséges hozzá VIP tagság.
VIP tagságért olyan egyedi fotósorozatokat lehet megnézni, amelyek videóinkhoz kapcsolódnak.
(Ez egy válasz street.girl üzenetére (2011. 06. 29. szerda 20:31), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 29. szerda 20:31
Sziasztok!

Mint amatőr fotós szívesen töltök fel még képeket, de jó lenne ennek fejében a VIP fotó galériákat megtekinteni valamilyen formában...
#71   2011. 06. 29. szerda 20:31
street.girl street.girl
Sziasztok!

Mint amatőr fotós szívesen töltök fel még képeket, de jó lenne ennek fejében a VIP fotó galériákat megtekinteni valamilyen formában...
#70   2011. 06. 28. kedd 19:14
storm00 storm00 VIP
Köszi!
#69   2011. 06. 27. hétfő 15:30
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Szia! Az összes hiányzó ZIP pótolva lett, elnézést a fennakadásért még egyszer!
(Ez egy válasz storm00 üzenetére (2011. 06. 23. csütörtök 10:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 23. csütörtök 10:03
Most komolyan,ezért nem érdemes többet letöltésre befizetnem ha még a sorozatokat sem lehet letölteni
#68   2011. 06. 23. csütörtök 12:16
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
A sorozatok 98 %-át le lehet tölteni, szerencsétlen véletlen, hogy pont olyanokat választasz ki mindig, ami egy fennálló technikai hiba következtében pillanatnyilag nem letölthető. Mind azt mondtuk, sajnos van egy bug a rendszerünkben, dolgozunk rajta, hogy elhárítsuk. Amint ez megtörténik, a sorozatok 100 %-a letölthető lesz. A fent lévő több mint 800 képsorozatból azért biztosan találsz olyat, ami teszik és le is tudod tölteni!
(Ez egy válasz storm00 üzenetére (2011. 06. 23. csütörtök 10:03), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 06. 23. csütörtök 10:03
Most komolyan,ezért nem érdemes többet letöltésre befizetnem ha még a sorozatokat sem lehet letölteni
#67   2011. 06. 23. csütörtök 10:03
storm00 storm00 VIP
Most komolyan,ezért nem érdemes többet letöltésre befizetnem ha még a sorozatokat sem lehet letölteni
 
1 2 3 4 5 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tesztuser tesztuser
Nyitás ideje: 2010. 10. 22. péntek
Üzenetek: 126db
Utolsó üzenet: 2012. 09. 10. hétfő
 

Hírek

tegnap 05:19
Új letölthető filmünk: Hooter Nation 5 A legtöbb férfinak a nagy cicik a gyengéi! Ezen nincs mit szépíteni. Egy méretes cici egyből beindítja a fantáziát. Már a melltartóban ringó didkók látványa felhívás arra, hogy gyere játssz velem, markolj rá, gyúrd és gyömöszöld. És amikor... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A PrivátSzexClub oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!