Vélemények az oldalról
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#106   2011. 11. 20. vasárnap 12:59
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Amikor feltöltesz egy sorozatot, az kikerülés előtt az adminhoz kerül ellenőrzésre. Előfordulhat, hogy hiába állítottál be indexképet, az konvertálási hiba miatt nem jelenik meg az admin felületen, így az admin állítja be az indexképet.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 11. 20. vasárnap 09:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 20. vasárnap 09:07
Szia szerkesztőség! Azt szeretném megkérdezni, hogy amikor töltöttem fel a képeimet akkor két indexképet kellett megadni, méretezni, ezek hol jelennek meg, vagy mért volt erre szükség? Én azt gondoltam azért kell, hogy ez jelenik meg az oldalon elsődlegesként, és a többi kép meg ha rákattintanak a képekre, de nekem nem az jelenik meg amit beállítottam! Válaszotad előre is köszönöm!
#105   2011. 11. 20. vasárnap 09:07
X
Szia szerkesztőség! Azt szeretném megkérdezni, hogy amikor töltöttem fel a képeimet akkor két indexképet kellett megadni, méretezni, ezek hol jelennek meg, vagy mért volt erre szükség? Én azt gondoltam azért kell, hogy ez jelenik meg az oldalon elsődlegesként, és a többi kép meg ha rákattintanak a képekre, de nekem nem az jelenik meg amit beállítottam! Válaszotad előre is köszönöm!
#104   2011. 11. 20. vasárnap 05:13
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Nem szűnt meg! Amikor csak egyetlen filmet vagy egy DVD-t akarsz letölteni, és felugrik a VIP tartalom, VIP funkció ablak, ott van lehetőséged az 1 napos VIP tagságot választani
(Ez egy válasz Seven9 üzenetére (2011. 11. 20. vasárnap 01:35), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 20. vasárnap 01:35
Kérdésem az lenne, hogy az 1 napos VIP hozzáférés megszűnt? Csak azért kérdezem, mert csak a 30 napos lehetőséget találom.
#103   2011. 11. 20. vasárnap 01:35
Seven9 Seven9
Kérdésem az lenne, hogy az 1 napos VIP hozzáférés megszűnt? Csak azért kérdezem, mert csak a 30 napos lehetőséget találom.
#102   2011. 11. 07. hétfő 13:32
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
#101   2011. 11. 06. vasárnap 19:07
storm00 storm00
Köszi szépen!!!
#100   2011. 11. 06. vasárnap 14:42
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Természetesen! Az 1 napos VIP tagságod alatt 24 órán keresztül a VIP tagság minden funkcióját használhatod, így képeket is tölthetsz le.
(Ez egy válasz storm00 üzenetére (2011. 11. 06. vasárnap 08:51), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 06. vasárnap 08:51
Köszi!A képek letöltésénél is van ilyen lehetőség?
#99   2011. 11. 06. vasárnap 08:51
storm00 storm00
Köszi!A képek letöltésénél is van ilyen lehetőség?
#98   2011. 11. 06. vasárnap 02:39
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Amikor csak egyetlen filmet vagy egy DVD-t akarsz letölteni, és felugrik a VIP tartalom, VIP funkció ablak, ott van lehetőséged az 1 napos VIP tagságot választani
(Ez egy válasz storm00 üzenetére (2011. 11. 05. szombat 21:34), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 11. 05. szombat 21:34
Sziasztok az 1 napos VIP még müködik?Vagy csak én vagyok béna,hogy nem látom??
#97   2011. 11. 05. szombat 21:34
storm00 storm00
Sziasztok az 1 napos VIP még müködik?Vagy csak én vagyok béna,hogy nem látom??
#96   2011. 10. 20. csütörtök 19:37
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Igen, van. Amikor VIP tartalomhoz szeretnél hozzáférni, felugrik egy ablak, ott választhatsz, hogy milyen VIP tagságot szereznél. Az 1 napostól az 1 éves tagságig kedvedre választhatsz.
(Ez egy válasz X üzenetére (2011. 10. 20. csütörtök 15:25), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 20. csütörtök 15:25
egy napos vip van????????????
#95   2011. 10. 20. csütörtök 15:25
X
egy napos vip van????????????
#94   2011. 10. 14. péntek 14:44
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Szia! Még mindig nincs meg a konkrét időpont, de ígérjük, hogy amint meglesz, azonnal közzé tesszük itt az oldalon.
(Ez egy válasz luigiano üzenetére (2011. 10. 14. péntek 04:20), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 10. 14. péntek 04:20
Tisztelt szerkesztőség !
Említettétek volt,hogy október tájékán lesz szereplőválogatás férfiak részére.
Minden nap nézem a híreiteket,de eddig még nem láttam jelét és érdeklődnék,hogy tudtok-e valami konkrétummal szolgálni az időpontot illetően. ?Előre is köszönettel.

Tisztelettel ! Luigiano ! wink
#93   2011. 10. 14. péntek 04:20
luigiano luigiano
Tisztelt szerkesztőség !
Említettétek volt,hogy október tájékán lesz szereplőválogatás férfiak részére.
Minden nap nézem a híreiteket,de eddig még nem láttam jelét és érdeklődnék,hogy tudtok-e valami konkrétummal szolgálni az időpontot illetően. ?Előre is köszönettel.

Tisztelettel ! Luigiano ! wink
#92   2011. 07. 20. szerda 01:18
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Örülünk, hogy tetszik az új oldal, ami pedig a Privát Partyk időpontját illeti: a vendégek kérésére tartjuk csütörtökönként, mert vendégeink között sok a családos ember, akik a csütörtök esti "kimaradásokat" könnyebben ki tudják magyarázni otthon. A hétvégi időpontok is azért lettek leszavazva, mert a többség akkor inkább a családdal megy szórakozni. A hajnalig tartó bulizással pedig az a gond, hogy az önkormányzat csak 23 óráig engedélyezte a nyitva tartást. Azért úgy tűnik a népszerűséggel nincs gond, júliusban is bőven teltházunk volt. A klub befogadóképessége is véges, ha százan bezsúfolódnának, már mozdulni sem lehetne. De köszönjük a véleményt, reméljük azért sikerül majd egy csütörtök estén ellátogatni az egyik partynkra wink
(Ez egy válasz luigiano üzenetére (2011. 07. 19. kedd 21:28), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 19. kedd 21:28
Jó az oldal,készségesek a szerkesztők stb.A privát dvd party-t viszont nagyon gáz időpontokban tartjátok srácok,mármint ami a napot illeti,csütörtökön,arról nem is beszélve,hogy a meló miatt nehéz el menni az emberek többségének, pont akkor,amiről persze nem tehet senki,meg kevés ideig is tart de szerintem kevesebben vannak,mintha mondjuk péntek vagy inkább szombat lennének bulik.Biztosan több látogató lenne,és népszerűbb lenne maga a rendezvény is.Igazából én a régi reggelig tartó bulikat hiányolom,ahol több pár,csaj volt jelen,és jól érezték magukat reggelig,nem fél 11-ig ami lássuk be kölyök idő.Ezen nem változtatnak majd?
#91   2011. 07. 19. kedd 21:28
luigiano luigiano
Jó az oldal,készségesek a szerkesztők stb.A privát dvd party-t viszont nagyon gáz időpontokban tartjátok srácok,mármint ami a napot illeti,csütörtökön,arról nem is beszélve,hogy a meló miatt nehéz el menni az emberek többségének, pont akkor,amiről persze nem tehet senki,meg kevés ideig is tart de szerintem kevesebben vannak,mintha mondjuk péntek vagy inkább szombat lennének bulik.Biztosan több látogató lenne,és népszerűbb lenne maga a rendezvény is.Igazából én a régi reggelig tartó bulikat hiányolom,ahol több pár,csaj volt jelen,és jól érezték magukat reggelig,nem fél 11-ig ami lássuk be kölyök idő.Ezen nem változtatnak majd?
#90   2011. 07. 18. hétfő 01:47
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
Kérlek jelezd a problémát ügyfélszolgálatunk felé (FŐOLDAL, lap alja, e-mail menüpont.)
Ügyfélszolgálati munkatársaink hétfőtől péntekig munkaidőben állnak rendelkezésre.
(Ez egy válasz rodriguez89 üzenetére (2011. 07. 18. hétfő 01:32), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 18. hétfő 01:32
kedves ADMIN! vettem már vagy 2 VIP tagságot és egyiket sem akarja elfogadni! (helyesen írtam be) mi lehet a baj?
#89   2011. 07. 18. hétfő 01:32
rodriguez89 rodriguez89
kedves ADMIN! vettem már vagy 2 VIP tagságot és egyiket sem akarja elfogadni! (helyesen írtam be) mi lehet a baj?
#88   2011. 07. 16. szombat 21:30
TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség VIP Admin
A PSC oldalán látható videók 90 %-a a Privát DVD sorozat jeleneteiből áll, a maradék 10 % csak a beküldött film. Másoknak úgy tűnik nem jelent problémát, hogy a VIP tagság 1 SMS-éért akár az összes DVD-t letöltheti (a Tutti Frutti és a Privát Szex Club oldaláról egyaránt!)- ezzel szemben a régi oldalon minden egyes letöltött filmért fizetni kellett confused Akkor miért is egy rakás szar és lehúzás az új oldal?!
(Ez egy válasz vhh5nwse1 üzenetére (2011. 07. 16. szombat 14:10), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 16. szombat 14:10
tehat nem en nem talaltam, hanem tenyleg nem lehet letolteni!! ilyen hulye indokkal, hogy bekuldtek? az elozo oldalon ez nem jelentett problemat.. a privat dvd gyujetemeny meg egy rakas szar, 10 video egybe ragasztva total hasznalhatatlan. ez az oldal regen jo volt. mostanra egy oriasi atbaszas / lehuzas lett az egesz. szomoru.
#87   2011. 07. 16. szombat 14:10
vhh5nwse1 vhh5nwse1 VIP
tehat nem en nem talaltam, hanem tenyleg nem lehet letolteni!! ilyen hulye indokkal, hogy bekuldtek? az elozo oldalon ez nem jelentett problemat.. a privat dvd gyujetemeny meg egy rakas szar, 10 video egybe ragasztva total hasznalhatatlan. ez az oldal regen jo volt. mostanra egy oriasi atbaszas / lehuzas lett az egesz. szomoru.
(Ez egy válasz TFP szerkesztőség üzenetére (2011. 07. 16. szombat 00:56), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 07. 16. szombat 00:56
Az oldalon kétféle film található: az AMATŐR VIDEÓK menüpontban csak megnézhető jeleneteket találsz, a LETÖLTHETŐ FILMEK menüpontban találod a letölthető filmek listáját. Az amatőr videók egy része olyan amatőr film, amelyet oldalunkra küldtek be felhasználóink- ezek sosem lesznek letölthetőek. A filmek legnagyobb része azonban a Privát DVD sorozatokon mind megtalálható.
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: tesztuser tesztuser
Nyitás ideje: 2010. 10. 22. péntek
Üzenetek: 126db
Utolsó üzenet: 2012. 09. 10. hétfő
 

Hírek

tegnap 05:19
Új letölthető filmünk: Hooter Nation 5 A legtöbb férfinak a nagy cicik a gyengéi! Ezen nincs mit szépíteni. Egy méretes cici egyből beindítja a fantáziát. Már a melltartóban ringó didkók látványa felhívás arra, hogy gyere játssz velem, markolj rá, gyúrd és gyömöszöld. És amikor... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A PrivátSzexClub oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!