Japán rulett – csak főiskolás csajoknak!
Az orosz rulett velejárója a veszély, de úgy tűnik, a japán iskolás lányok olyan verziót találtak ki, amely szintén sok lövéssel jár, de golyók nélkül. Tehát: végy egy nagy rakat unatkozó japán iskoláslányt és mixeld őket az orosz rulettel. Mi lesz az eredmény? Máris eláruljuk: ez lesz a japán rulett, a japán kiscsajok legújabb „divathóbortja”.Valódi golyók helyett a japán főiskolás lányok a pasik tárját engedik magukba, ráadásul védekezés nélkül.
Alapjában véve ez tehát egy orgia, azonos számú fiú és lány részvételével, de a lányok célja, hogy védekezés nélkül legyenek minden férfi résztvevővel, kockáztatva, hogy terhesek lesznek. A játékot mindig olyasvalaki lakásán űzik, akinek nincsenek otthon szülei. Páronként kezdik, és aztán haladnak tovább a lakás különböző helyiségeiben. A „játék” kulcsa a pozíció.

A szabályok kikötik, hogy a férfi sosem szállhat ki a lányból spricc előtt vagy közben, és minden esetben más pozitúrát kell felvennie a következő párnak – tehát ha eddig hátulról csináltad a konyhában, akkor a következő lánnyal szemben kell a kanapén, a következőnél misszionárius pózban a hálószobában stb. Alapvető szabály, hogy mindenkinek kell lenni mindenkivel.
Megdöbbentő, hogy a lányok egyáltalán nincsenek tisztában azzal a veszéllyel, hogy terhesek is maradhatnak – méghozzá elég könnyedén!
„Féltem, hogy terhes leszek, de ameddig ezt az érzést kívül tudom tartani, addig nincs baj. Azt hallottam, hogy ha kiszedem magamból a spermát egy műanyag kiskanállal, akkor nem leszek terhes” – nyilatkozta egy 16 éves rulettező lány, aki biztonsági okokból mindig tart magánál egy műanyag kiskanalat.

A parti előtt minden résztvevőnek kb 5000 yen „biztosítást” kell fizetnie. Ezt a pénzt bedobják egy közös kasszába, és ha valamelyik lány mégis terhes lenne, akkor ebből fizetik ki az abortusz költségét. A japán rulettről nyilatkozók egyike sem aggódott az AIDS vagy más betegségek miatt, pedig a nemi betegségek igencsak elterjedtek a japán iskolások körében.
„Ha már egyszer részt vetél egy ilyen partin, akkor minél többször vissza akarsz térni!” – áradozott egy tapasztalt rulettező lány az interjút készítő Hanashi No Channelnek – „Én már képtelen lennék a normális szexre. Szerintem ez az orosz rulettes szex nagy népszerűségre fog szert tenni még ebben az évben!”
(Forrás: mainichi daily news) (Nincs még hozzászólás, legyél te az első!)
Dugd meg Lady GaGát és Pamela Andersont!
A Piperdream Product jóvoltából valósággá válhat sokak régi vágya, akik mindenüket odaadnák azért, hogy egyetlen forró éjszakát imádott sztárjukkal tölthessenek! És mostantól nem kell csupán egyetlen éjszakára korlátozni a szexet, naponta akár tízszer is dughat a rajongó Lady GaGával vagy Pamela Andersonnal, vagy akár mindkettővel egymás után…
Egy bizarr ötlet nyomán ugyanis a Piperdream cég új szexbaba kollekciót dobott piacra, így potom 800 dollárért bárki beszerezhet magának egy Lady GaGa guminőt három dugható testnyílással. A szexbabák népszerűségét mutatja, hogy a piacra dobásuk után 48 órával már egyetlen darab sem maradt a készletből.

A sztárok azonban nem fogadták kitörő örömmel az új termékeket, ügyvédeik máris perlik a Piperdreams céget.
Aki dugható celeb-babákra vágyik, annak mindenképp utaznia kell, mert itthon ilyen termék egyenlőre egyetlen szexshopban sem kapható.
Íme néhány sztár a guminőkészletből:

Britney Spears

Miley Cyrus

Kim Kardashian
(Forrás: holytaco.com) (Nincs még hozzászólás, legyél te az első!)
Új letölthető filmünk: Privát DVD 64
A Privát DVD sorozat legújabb számában a nagy melleken van a hangsúly. Csodás pattogó nagy csöcsöket láthatsz akcióban, de négy extrémebb kategóriás film is bekerült a válogatásba: egy lélegzetelállító amatőr öklözős jelenet, egy jó nagy gruppenparty, egy négyes pezsgőzős bulizás és egy hatalmasra pumpált tinipinás szex is.
A film egyes jeleneteit az elmúlt hetekben láthattátok a Privát Szex Club oldalán, és most végre itt a komplett letölthető verzió is! A DVD összesen 13 szaftos jelenetet tartalmaz.
A DVD letöltéséhez klikk IDE!
A tartalomból:
Collyson szexel
Kamilla pippant és análozik
Eri és az ökölszex
Pezsgős ribik
Gyere basszál szét!
Faszra éhes tinike!
(Az oldalunkon található összes fotósorozat és film szerzői jogvédelem alatt áll, melynek tulajdonosa a Levélpressz Kft. Az oldalon található kép és videó anyagok másolása, "újrafelhasználása" szigorúan tilos és minden esetben büntetőjogi feljelentést von maga után.) (Nincs még hozzászólás, legyél te az első!)
Budapestre látogat a világ első számú Bukkake királynője, Sabrina Deep!
Turné-naptára szerint 2011 november 12-én Budapestre látogat a világ első számú Bukkake királynője: Sabrina Deep. Sabrina 2007-ben lett világrekorder, ugyanis új csúcsot (és rengeteg faszt) állított fel. A rekordkísérletet stílszerű módon éppen a 29-ik szülinapjára szervezte. A bevállalós csajszi 1978. szeptember 11-én született, tehát 2007-ben éppen erre a napra ütemezte be a világ legnagyobb gang-bang partyját.
Nyolc óra leforgása alatt 77 pasit sikerült kielégítenie, ezzel pedig beírta magát a világ szextörténelmébe.
A rendhagyó orgiát élőben nézhették az érdeklődők, mert Sabrináék arról is gondoskodtak, hogy webkamerákon a kíváncsi nézők a hatalmas gang-bang party minden szaftos pillanatát nyomon követhessék.

Sabrina nem elégedett meg az egyszeri sikerrel, 2009-ben világ körüli turnéra indult, hogy számos országban található rajongói testközelből is megismerhessék csodás képességeit, és akár az arcára is élvezhessenek.

Sabrina most, 2011-ben újra világ körüli turnéra indul, melynek egyik állomása éppen Budapest lesz!
Sabrinát Amerika leghíresebb talkshaw-jában, a Howard Stern show-ban avatták „Bukkake Királynő”vé.
Az angol bukkake szó magyarul arcra élvezést jelent, vagyis azt a pillanatot, amikor a lány arcát, száját, fülét, szemét totálisan telespriccelik.

Íme Sabrina Deep 2011-es bukkake partynaptára:
A turné 2011 május 30-án Dureenből (Németország) indul. Június 4-én Prágában, június 25-én Párizsban, június 26-án Londonban, július 9-én Barcelonában, július 23-án Phoenixben, július 30-án New Yorkban, augusztus 20-21-én Torontóban, augusztus 27-én Vancouverben, szeptember 20-án Berlinben, október 1-én Los Angelesben, október 8-án Miamiban, október 14-én Dallasban, október 28-án Manchesterben, november 12-én Budapesten, és végül november 19-én Rómában verhetik a királynő arcába, orrába, fülébe és testére a vernivalót



Sabrina imádja a természetességet. Honlapját maga frissíti, fotóit soha nem engedi retusálni és elmondása szerint soha nem dolgozik profi színészekkel, csakis szeximádó amatőrökkel, vagyis rajongóival.
Filozófiája:” A pornófilmek és fotók nagyon klasszak, de a valóság ezerszer izgatóbb!”





(Forrás: deepsabrina.com, xbiz.com) (Nincs még hozzászólás, legyél te az első!)
Hirdess a Tutti Fruttiban kedvezményes áron!
2011 május 1-től még kedvezőbb árakon hirdethetsz a havonta megjelenő Tutti Frutti Party magazinban!PARTNERKERESŐ HIRDETÉSI ÁRAK 2010 MÁJUS 1-TŐL A TUTTI FRUTTI PARTY-BAN
Hirdess nálunk kedvező árakon, havonta megjelenő szexpartner-kereső magazinunkban.
1/6 oldalas hirdetés (1 fotóval) 15 000 Ft
1/3 oldalas hirdetés (3 fotóval) 30 000 Ft
1/2 oldalas hirdetés (3 fotóval) 45 000 Ft
1/1 oldalas hirdetés (6 fotóval) 90 000 Ft
Szöveges apróhirdetés 20 szóig fotó nélkül: 5 000 Ft
Aki hirdetést ad fel a Tutti Frutti Party című lapba, annak hirdetése ingyenesen megjelenik a www.tuttifruttiparty.com oldalon is!
Fenti árak a lakossági partnerkereső hirdetésekre vonatkozó bruttó árak
Hirdetésedet feladhatod személyesen Budapesten, a VII. kerület Dob utca 11 szám alatti Erotika Centrumban.
Nyitva tartás: Hétfőtől szombatig 10-22 óráig
Vasárnap: 12-18 óráig
Tel.: 06-1-351-1000, 06-30-444-7900
Elfoglalt vagy, de hirdetni szeretnél?
Kérésre kollégánk házhoz megy, felveszi hirdetésed, fotót és videót is készít rólad!
Hívd a 06-30-950-5205 számot, és egyeztess időpontot! (Nincs még hozzászólás, legyél te az első!)