Hajdú-Bihar megyei szexpartner kereső...
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#16   2015. 03. 18. szerda 18:30
X
Elèrhetôsèg: ladesz82@freemail.hu
(Ez egy válasz X üzenetére (2015. 03. 18. szerda 18:23), amit ide kattintva olvashatsz)
2015. 03. 18. szerda 18:23
Sziasztok! Várom Hajdù-Bihar környèkèn lakò önmagára igènyes hölgyek jelentkezèsèt körül metèlt fegyveremmel! wink
#15   2015. 03. 18. szerda 18:23
X
Sziasztok! Várom Hajdù-Bihar környèkèn lakò önmagára igènyes hölgyek jelentkezèsèt körül metèlt fegyveremmel! wink
#14   2015. 03. 16. hétfő 06:52
kataesjozsef kataesjozsef
Sziasztok!

Lassan 5-éves tapasztalattal vállalunk különleges, egyedi webkam szexet!... Ha unod az online chat-et és valami extra virtuális kielégülésre vágysze, keress föl minket ! szexismi@gmail.com
#13   2015. 03. 15. vasárnap 16:57
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
#12   2015. 03. 07. szombat 12:27
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
#11   2015. 03. 01. vasárnap 11:59
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
#10   2015. 02. 20. péntek 06:41
titkosan titkosan
Hosszútávú hölgy szexpartnerem keresem Hajdúszoboszlórol vagy annak közvetlen közeléböl.Az sem baj ha nem vagy független. edeselet22@freemail.hu
#9   2015. 02. 15. vasárnap 18:34
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
#8   2014. 12. 29. hétfő 19:02
sanya07 sanya07
Sziasztok.Párral,hölggyel ismerkednék minden jóra.43 éves igényes,diszkrét pasi vagyok.
#7   2014. 07. 13. vasárnap 14:36
fotós78 fotós78
Sziasztok Debrecenbe vállalom Hölgyek v Párok Fotózását
#6   2014. 03. 25. kedd 21:59
assah assah VIP
Sziasztok! 18 eves debreceni srac keres noi szexpartnert!
#5   2014. 03. 18. kedd 14:41
bélabéka bélabéka
Sziasztok!
Keresnék egy úriembert Hajdú-Bihar megyéből vagy a közeléből aki elcsábítaná a feleségemet. A dologban a nehézség az hogy spontán kellene megismerkedni vele és utána meghódítani.Ez nem lesz egyszerű és nem fog hamar menni, de azért reménykedem hogy lesz komoly jelentkező.
#4   2014. 03. 18. kedd 11:23
X
Sziasztok
Én egy nyíregyházi sportos 26 éves srác vagyok. Nagyon szeretnék nyíregyházi vagy környékbeli lánnyal, hölggyel ismerkedni, laza sexkapcsolat céljából. Független vagyok, de inkább titkos kapcsi, vagy sexkapcsi érdekelne.. smile Ha érdekellek írj atez88@freemail.hura vagy írj valami elérhetőséget és én megkereslek. smile Van kocsim, tudok utazni is. Kérlek ismerj meg, beszéljünk, küldök képet is.
#3   2014. 01. 18. szombat 17:26
X
Sziasztok!
Én 20 éves kíváncsi srác vagyok.
Keresek olyan hölgyet/hölgyeket, akik bevezetnének a szex rejtelmeibe. Még kezdő vagyok ezen a téren.
Debrecen és környéke.
Email: tocsa94@freemail.hu
#2   2013. 03. 11. hétfő 02:16
Cristiano111 Cristiano111
18 éves Hajdú-Bihari srác keres szexpartnert,tapasztalatszerzés céljából,kor és alkat nem számít smile írj bátran!!
#1   2012. 08. 18. szombat 08:29
vandal vandal
Debreceni nyitott Hölgyet vagy párokat keresek!
Nyitottság és ápoltság fontos.
 
1 2 3
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: vandal vandal
Nyitás ideje: 2012. 08. 18. szombat
Üzenetek: 56db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 09. szombat
 

Hírek

tegnap 07:56
Kemény faszt Húsvétra Beatrix, egy igazán pompás kis MILF, akit egy kemény fasszal leptünk meg Húsvét alkalmából, a részleteket pedig kamerára vettük Az események természetesen Beatrix csodás dudái körül forogtak. De persze nem csak ott, mert a guszta puncija is... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Az országos szexpartner és masszázs kereső. Gyönyörű lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A PrivátSzexClub oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!