Szex poénok :D
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

viccek, poénos fotók, röhögséges sztorik

Az eddigi hozzászólások

1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#167   2014. 06. 17. kedd 17:59
sumaher81 sumaher81
Két szakadt kurva vár fuvarra az utcasarkon. Így szól az egyik:
- Én úgy le vagyok égve,hogy már száz forintért baszok!
- Ne is mondd! - sóhajt a másik - Én ingyen szopok, csak hogy valami meleg legyen a gyomromban...
#166   2014. 06. 17. kedd 17:57
sumaher81 sumaher81
Hogy szól a kurva üzenet rögzítője?
A SZÁM PILLANATNYILAG FOGLALT!
#165   2014. 06. 05. csütörtök 17:05
sumaher81 sumaher81
Pisti elmegy a paphoz gyónni.
- Te vagy az, Pisti fiam? - kérdezi a pap.
- Bizony én, atyám.
- Hát mit vétettél már megint?
- Paráználkodtam, atyám. A falu egyik legledérebb asszonyával háltam.
- Teremtőm csak nem a Bíró Marcsával?
- Nem, nem atyám.
- Akkor csak a Szűcs Kata lehetett az ...
- Nem, nem atyám, de ne is kérdezze.
- Ej, hát csak nem a traktoros Jani felesége, a Boris?
- Nem ő volt, de ne is kérdezze atyám, nem mondhatom én azt meg. Ne kínozzon, csak oldozzon fel kérem!
- Na jól van, Pisti fiam! Mondj el tíz miatyánkot, és tartsd távol magad a bűntől. Ezek a céda nők csak a pokolba vezető utat egyengetik számodra.
Pisti innen a kocsmába megy. A kocsmáros mindjárt meg is kérdi:
- Láttalak a templomból kijönni. Mi járatban voltál?
- Elvileg gyónni mentem, de valójában tippeket gyűjtöttem vigyor1
#164   2014. 06. 03. kedd 19:02
sumaher81 sumaher81
A feleséghez megérkezik a szeretője, de mielőtt belekezdenének a házasságtörésbe, az asszony így szól:
- Drágám! Takarjuk le a papagáj kalitkáját, mert a múltkor is majdnem lebuktatott bennünket!
Így is tesznek, majd a férfi új ötlettel áll elő:
- Kedvesem! Kitaláltam egy új pózt! Te letérdepelsz, én felugrok a csillárra, belengek, majd az asztalon dobbantva mélyen beléd hatolok hátulról!
Erre megszólal a papagáj:
- Nem érdekel ha a nyelvem is kivágjátok, de ezt akkor is látni akarom!
#163   2014. 05. 20. kedd 14:12
sumaher81 sumaher81
Egy apáca stoppol az úton, felveszi egy fiatal nő. A nő egy Mercedes
autóban ül, karján kilószám az arany ékszerek, a hátsó ülésen egy jól
láthatóan valódi nercbunda. Kérdezősködik az apáca:
- Honnan van ez a gyönyörű autója?
- Van egy gazdag bankár barátom, az vette a megismerkedésünk egyéves
évfordulójára.
- És ezek a csodás ékszerek?
- Óh, ismerek egy arab sejket, imádja az európai nőket, ahányszor vele
töltöttem egy éjszakát, mindig meglepett egy-egy arannyal.
- Hát ez a csodás nercbunda?
- Az meg egy diplomata barátomtól van, amikor elutazott egy hosszú
kiküldetésre, azért vette, nehogy elhagyjam.
Hazaér az apáca. Este már lefekszik aludni, mikor kopognak az ajtón.
Kikiabál:
- Elmész Péter atya a p.... ába a pilótakekszeiddel!
#162   2014. 05. 14. szerda 16:54
sumaher81 sumaher81
Az apácák vallják a bűneiket Szent Péternél.
Az első:
- Hát, bevallom, én már érintettem AZT.
- Mártsd az ujjaidat a szenteltvízbe lányom!
A második:
- Bevallom atyám, én meg is szorongattam AZT.
- Mossál kezet a szenteltvízben lányom!
Nagy tolakodás hátulról.
- Engedjetek gyorsan, hadd öblítsem ki a számat, mielőtt Gréta nővér belemossa a seggét!
#161   2014. 05. 08. csütörtök 15:23
sumaher81 sumaher81
Fickó elmegy az orvoshoz
- Doktor úr, annyit beszélnek arról, hogy a nők meg a férfiak egyszerre élvezzenek el, de nekünk az asszonnyal még sose sikerült.
- Van pisztolya?
- Igen, van.
- Akkor tegye be a párna alá, és amikor elélvezne, lőjön vele a levegőbe.
Így a felesége összerándul és ő is elélvez.
Este csörög a telefon az orvosnál
- Bassza meg az ötleteit, doktor úr! Kipróbáltam, a levegőbe lőttem amikor élvezni kezdtem.
- És mi történt?
- A feleségem a szemembe fosott és megharapta a farkamat, ráadásul a szekrényből föltartott kézzel előjött egy pucér hapsi
#160   2014. 05. 08. csütörtök 15:22
sumaher81 sumaher81
Mivel tudja felizgatni a férj a feleségét a házasság első, második és harmadik öt évében?

- Az első 5 évben a testével, a második 5 évben a pénzével, a harmadik 5 évben pedig a puszta jelenlétével.
#159   2014. 04. 29. kedd 13:07
sumaher81 sumaher81
Egy üzletember Japánba utazik. Este, mivel unatkozik egyedül a hotelban, hív egy call-girl-t. A hölgy hamarosan megérkezik a szobájába, és rövidesen kellemes elfoglaltságba kezdenek. Amint nekiáll az üzletember, a japán hölgy elkezd hangosan kiabálni:
- Machigau ana, machigau ana!
A fickó nem tud japánul és nincs kedve elővenni a szótárt sem, így nem tudja mit kiabál a japán hölgy. Mivel a hölgy már igen erősen kiabál, végül is megérti, hogy az elragadtatását akarja kifejezni ilyen módon. Hazatérése után nem sokkal fogadja japán kollégáját, hogy aláírják a szerződést. Pihenésképpen elviszi golfozni egy előkelő golf klubba. A játék során a japánnak sikerül első ütésre beletalálni a több, mint száz méterre levő lyukba. A fickó erre megpróbálja megcsillogtatni frissen szerzett nyelvtudását:
- Machigau ana.
Erre megfordul a japán:
- Hogyhogy rossz lyukba ment?
#158   2014. 04. 22. kedd 19:12
sumaher81 sumaher81
- Melyik a legmenőbb srác a nudista strandon?
- Akinek mindkét kezében üdítő van, de még egy tucat perecet is el tud vinni.
#157   2014. 04. 08. kedd 14:16
sumaher81 sumaher81
Az egyik irodai munkahelyre, mivel a titkárnő elment nyugdíjba, új kolleganőt vettek fel, akit Gizikének hívnak. Az új kolleganő fogadtatása meglehetősen hűvösen indult, mivel már az első munkanapon látnivaló volt, hogy szinte mindenkit űberel a régi kollégák közül. Ég a keze alatt a munka, mindent időre elkészít, gyors, pontos, és ráadásul álladóan vidám, kiegyensúlyozott. Kis idő elteltével érdeklődni kezdenek, afelől, hogyan bírja mindezt az iramot. Gizike erre csak annyit mond, hogy van most egy szuper barátja, aki minden este megmosakszik egy szex szappannal, és egész éjjel nem hagyja békén, mindég szuperul kielégíti.
Erre összedugják a fejüket a régi kolléganők, hogy az egyikük – Jolánka - ki fogja próbálni ezt a módszert. Másnap reggel nagy érdeklődéssel várják Jolánka érkezését, aki késett, és látszott rajta, hogy hulla fáradt, a haja csapzott, karikásak a szemei.
- No mesélj, mi történt! - kérdezik a többiek.
- Hát képzeljétek, hogy jártam. Mondom az öregnek, hogy menjen, vegyen szex szappant. El is ment, de nem kapott, csak baba szappant. Megmosdott vele, aztán egész éjjel bőgött, meg kétszer beszart.
#156   2014. 04. 02. szerda 13:52
sumaher81 sumaher81
Te Batman, képzeld tegnap ahogy repülök, meglátom a Macskanőt egy tetőn, amint széttárt lábakkal meztelenül fekszik egy matracon, és kéjesen vonaglik.
Annyira megkívántam, hogy odarepültem, és durr bele !

- És nagyon meglepődött a Macskanő?

- Igen, de közel sem annyira, mint a Láthatatlan Ember ! nyes alien
#155   2014. 04. 02. szerda 13:51
sumaher81 sumaher81
- Anyád már megint ugyanazt főzte. Eredj fiam mondd meg neki, hogy a szakácskönyv több fejezetet is tartalmaz!
Pár perc múlva visszajön a fiú:
- Megmondtam apám
- És mit válaszolt?
- Hát, hogy a kámaszutra is!
#154   2014. 03. 28. péntek 18:29
sumaher81 sumaher81
A melltartó odaszól a bugyihoz:
- Kikapcsolódásra vágyom....
Mire a bugyi:
- Ne mááááá,tegnap is miattad toltak le!!
#153   2014. 03. 26. szerda 15:10
sumaher81 sumaher81
A skót felhívja a szextelefont:
- Mindent megteszek, amit csak akarsz - búgja egy nöi hang.
- Jó, akkor hívj vissza!
#152   2014. 03. 26. szerda 15:08
sumaher81 sumaher81
Két gyerekkori barátnő találkozik.
- Mi van veled ?
- Jaj, sietnem kell, nemsokára kész a
Mercédeszem, el kell mennem a szűcshöz,
rendeltem egy nercbundát, utána le kell
szaladni a nyaralóba... És veled mi van?
- Semmi különös. Én is kurva lettem.
#151   2014. 03. 21. péntek 18:39
sumaher81 sumaher81
Egy apáca beül egy taxiba és bemondja a címet. Elindulnak, de a taxis gyakran néz rá kacéran. Végül az apáca nem bírja tovább, és
megszólítja
- Gyermekem! Miért bámulsz rám ilyen forró és kéjes tekintettel? Mondd csak el bátran, mire gondolsz!
- Bocsásson meg érte, anyám! Egész életemben arra vágytam, hogy orálisan kielégítsen egy apáca.
- Fiam! Berta nővér vagyok, és azt hiszem, segíthetek a pro...blémádon. Mi a neved?
- Karcsi.
- Nős vagy?
- Nem!
- Akkor rendben.
Azzal megesik az aktus. Miután végeztek
- Ez isteni volt - lelkendezik a taxis, majd sírva fakad.
- Hazudtam, anyám! Nem Karcsinak hívnak, nős vagyok, van három gyerekem.
- Semmi gond, én Gábor vagyok. De most már kapcsolj rá, mert lemaradok az álarcosbálról!
#150   2014. 03. 17. hétfő 15:51
sumaher81 sumaher81
Tudatlan fiatalasszony érdeklődik az anyjától, hogy mire számíthat a nászéjszakán, mit kell tennie.
- És amikor az urad befejezte - magyarázza az anya -, csak annyit kérdezz, hogy mi legyen a gyerek neve.
Így is történt. A végén a férj egy jó erős csomót kötött a kotonra, és beledobta a vécébe, majd így szólt:
- Ha innen ki tud szabadulni, legyen a neve Copperfield Dávid.
#149   2014. 03. 17. hétfő 15:50
sumaher81 sumaher81
Kovácsné elmegy az orvoshoz, és valami izgatószert kér a férje számára. Az ad is egy doboz tablettát és mondja az asszonynak, hogy feltétlenül számoljon majd be a hatásról. Másnap a nő el is megy.
- Fantasztikus volt, doktor úr! Már a levesnél nézni kezdett, a bécsi szeletnél egészen felpörgött, a desszert után feltett az asztalra és 3-szor a magáévá tett!
- De akkor maga miért ilyen szomorú?
- Mert ez volt a kedvenc éttermünk. Soha többé nem mehetünk oda.
#148   2014. 03. 10. hétfő 18:32
sumaher81 sumaher81
A sztriptízbárban kijön a színpadra egy nő, és elkezd táncolni. Amikor befejezi a műsort, egy férfi felpattan, és hangosan tapsolva kiabálja:
- Gratulálok, hölgyem, nagyon jó volt! Csak így tovább!
Az előtte ülő hátraszól:
- Ugyan, maradjon már! Másnak is tetszett, mégsem csinál ekkora handabandát!
Második műsorszám: kijön két táncosnő, és egy páros számot adnak elő. Amikor befejezik, az iménti férfi ismét felpattan, és hangosan kiabálva nyilvánítja ki tetszését. Az előtte ülő ismét csendre inti.
A következő számnál három nő jön elő, és szuper érzéki táncot mutatnak be.
Emberünk ezúttal csendben marad. Az előtte ülő gúnyosan odaszól neki:
- Na, mi van? Hol marad a tetszésnyilvánítás?
- Hát, ha jól látom, akkor a hátadon...
 
1 2 3 4 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: sumaher81 sumaher81
Nyitás ideje: 2012. 06. 18. hétfő
Üzenetek: 187db
Utolsó üzenet: 2018. 04. 15. vasárnap
 

Hírek

ma 08:09
A mohó pinák átveszik az irányítást A jó csajok párban járnak, párban vetődnek a faszra, és addig le nem szállnak a szerszámról, amíg az utolsó csepp gecit ki nem sajtolják belőle. Aztán szájról szájra jár a fehérje... A jelenetért kattints IDE! Oldalunkon több száz kemény... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A PrivátSzexClub oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!