Társkereső Vas megye
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Szex

Az eddigi hozzászólások

1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#13   2019. 11. 14. csütörtök 19:00
kurvika kurvika
amarorkurva baratnom hol vagy?? en is KURVA vagyok!!!!!
#12   2019. 11. 06. szerda 15:52
Peter85 Peter85
Van transz Siofokon? smile
#11   2019. 11. 05. kedd 10:36
Transzvesztita Transzvesztita
Szombathelyi faszimádó TRANSZVESZTITA vagyok.Teljesen INGYENESEN csupán ÉLVEZETBŐL a Mai nap azaz Nov 5-én Kedden 14-18 óráig Szombathelyen az Erdei iskola út végén a romházba egy pléden vibrátorozom a csillogó olajos seggem.Aki szopatna vagy seggbe basszna az jöjjön.Többen is egyszerre oké!Ha csak kivernéd rám vagy ha csak lehugyoznál engem akkor is jőhetsz.Nehadjátok ki hisz INGYEN tömheted a seggem és élvezhetsz egy nagyot .Instagram Transzika26
#10   2019. 11. 04. hétfő 07:43
Peter85 Peter85
Miért nem Siofokon vagy???!!
(Ez egy válasz Transzvesztita üzenetére (2019. 11. 03. vasárnap 12:15), amit ide kattintva olvashatsz)
2019. 11. 03. vasárnap 12:15
Hello.Faszimádó TRANSZVESZTITA vagyok.Teljesen INGYENESEN a mai nap azaz Nov 3-án Vasárnap 14-18 óráig Szombathelyen a 86-os út Zanat felé a Decatlon után a Tsz tejcsarnok bejáratánál jobbra a földes út oda vezet egy hangár elé.Ott egy pléden vibrizem az olajos csillogó seggem és aki akar az szopathat,seggbe baszhat,szét gecizhet és lehugyozhat engem INGYENESEN!
#9   2019. 11. 03. vasárnap 12:15
Transzvesztita Transzvesztita
Hello.Faszimádó TRANSZVESZTITA vagyok.Teljesen INGYENESEN a mai nap azaz Nov 3-án Vasárnap 14-18 óráig Szombathelyen a 86-os út Zanat felé a Decatlon után a Tsz tejcsarnok bejáratánál jobbra a földes út oda vezet egy hangár elé.Ott egy pléden vibrizem az olajos csillogó seggem és aki akar az szopathat,seggbe baszhat,szét gecizhet és lehugyozhat engem INGYENESEN!
#8   2019. 09. 13. péntek 09:49
Transzvesztita Transzvesztita
Faszimádó Szombathelyi Transzvesztita vagyok.Ma teljesen INGYENESEN azaz Szep 13-án Péntek este 22 órától reggel 5-ig Szombathelyen a Kolozsvár utca 27 előtti parkolóban a Falco fele huncutkodok csillogó szexi ruciban és popsival!Aki jőn az szopathat és seggbe baszhat!Parkolj le és várj türelmesen a sorodra!Űritésre jó vagyok!INSTAGRAM oiled25
#7   2019. 09. 11. szerda 11:46
Transzvesztita Transzvesztita
Faszimádó Szombathelyi Transzvesztita vagyok.Ma teljesen INGYENESEN azaz Szep 11-én Szerda este 21 órától reggel 5-ig Szombathelyen a Kolozsvár utca 27 előtti parkolóban a Falco fele csillogó szexi popsival kielégitek mindenkit aki meglátogat!Parkolj le és várj türelmesen a sorodra!Úritésre jó vagyok!INSTAGRAM oiled25
#6   2018. 01. 30. kedd 01:34
totompek01 totompek01
Sárváron illetve közvetlen környékén / max 20 - 25 km./ keresek hölgyet hölgyeket puncinyalásra 70 év-ig.Alkat lényegtelen akár nagymama is lehetsz.Anyagiak kizárva. Ápoltság diszkréció elengedhetetlen .AUTÓ vagy BÚVÓHELY kellene.53 éves nős átlagos férfi vagyok . Nem kell függetlennek lenned mert én sem vagyok az.Imádok puncit nyalni. E-mail : tompek01@gmail.com Smst a +36704291217 számra kérek.KÉREM A TELEFONON NE HÍVJATOK CSAK SMS BEN KUDJÉTEK ,,NYALI" ÉS VISSZAHÍVLAK VAGY ÍROK AHOGY AZT AZ SMS BEN KÉRED . KÖSZÖNÖM
#5   2016. 12. 23. péntek 10:14
fefe41 fefe41
Sziasztok. Vas megyei pontosabban Bük környéki lányt-asszonyt keresek csak szex kapcsolatra. feri196906@citromail.hu
#4   2016. 08. 07. vasárnap 13:26
szabe szabe
Sziasztok ! Érett hölgyet keresek 30-48 alkalmi kapcsolat céljából. 190 cm magas 28 éves srác vok..
#3   2016. 07. 05. kedd 08:00
barnus0 barnus0
Sziasztok! hölgyet párt keresnék a megyében kötetlen de akár rendszeres élvezetekhez smile Írjatok! én 25 190 80 kg sportos srác vagyok
#2   2016. 01. 10. vasárnap 12:32
travika travika
sziasztok.én egy szexmániás Szombathelyi transzvesztita vagyok.csupán élvezetből teljesen ingyen jan 16-án szombaton reggel 9-től minden férfit kielégitek ha meglátogat!Tőbben is ok egyszere.szopasatok dugjatok élvezétek pisiljatok szét.irj a lanyosfiuxxx.gmail.com
#1   2016. 01. 07. csütörtök 22:56
t.gabor1212 t.gabor1212
Hölgyek nők fiatal csajok jelentkezését várom érzéki olykor vadabb szexhez!!! Két nőhőz is csatlakoznék párokhoz a hölgy örömére!!! A farkam mérete: 17/4 kopasz. Mit vállalok szinte mindenben benne vagyok pár dolgon kivül. Irjatok
 
1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: t.gabor1212 t.gabor1212
Nyitás ideje: 2016. 01. 07. csütörtök
Üzenetek: 13db
Utolsó üzenet: 2019. 11. 14. csütörtök
 

Hírek

tegnap 07:56
Kemény faszt Húsvétra Beatrix, egy igazán pompás kis MILF, akit egy kemény fasszal leptünk meg Húsvét alkalmából, a részleteket pedig kamerára vettük Az események természetesen Beatrix csodás dudái körül forogtak. De persze nem csak ott, mert a guszta puncija is... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A PrivátSzexClub oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!