SZEXPARTNER kereső....
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Ha szexpartnert keresel, itt megteheted.

Az eddigi hozzászólások

... 64 65 66 67 68 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#653   2013. 12. 15. vasárnap 20:31
X
smile Helló skacok ! Áll a farkatok ? Az ajtóm mindig nyitva.Ha netán időd kevés,szájba spriccelsz és kész! Tövig szopom a farkadat,torkomra nyomhatod a spermádat. SOS francia !! Lehúzod, kiveszed, bekapom, lenyelem ! Nincs kegyelem! smile ÚJPESTEN smile Tolókocsis ,duci nő vagyok
** MODERÁLVA!!!***
#652   2013. 12. 15. vasárnap 20:30
X
--------lány,keresi szeretőjét,nagyvonalú gáláns úr személyében! smile ÚJPESTEN smile Tolókocsis ,duci nő vagyok** MODERÁLVA!!!***
#651   2013. 12. 15. vasárnap 11:39
Gamer Gamer
Olyan budapesti lányt,hölgyet keresek aki élvezi ha egy pasi szájára ülhet,lepisilhet és szexelne egy óriásit stb stb...Én Pesten élek nem független 35 éves 170/70 jóképű srác vagyok.A többit e-mailben,képcserével.
kicsi75@citromail.hu
#650   2013. 12. 15. vasárnap 11:25
kalmankah kalmankah
A fizikai és energiatest szakszerű babrálása profi
módon szeretettel...teljes test...elől-
hátul...energetika és izomzat...svéd-sport-thai-
ayurveda-cellulit-nyirok-tantra kombináció reiki
energiával...csodálatos munkám
van...csodálatos az utam...csodálatos
szolgálatot teszek...csodálatos a jutalmam...a
legintenzívebb és mégis a leggyengédebb fizikai
behatás...test a testet...energetika az
energetikát...mindennap reggel 8 -tól
éjfélig...nálam vagy nálad...120 perc meditáció
a tiszta pillanatokért, a magassabb
tudatszintekért...a testet is naponta fürdetjük,
ugyanez jár az energetikának is. ***MODERÁLVA!!!!
#649   2013. 12. 13. péntek 12:07
raines raines
keresek valakit elsősorban békésben aki leszopná 16 centis farkam
#648   2013. 12. 11. szerda 12:50
X
Jászberény térségéből keresek napközbeni együttlétre szexpartnert, kor alkat nem számít,esetleg párokhoz is csatlakozom a Hölgy örömére! Egy 50-es sportos potens pasi!Utazni tudok! delete1@citromail.hu
#647   2013. 12. 10. kedd 09:34
Cunnillingus_fan Cunnillingus_fan
Szia!

Magas, vékony (192cm/84Kg) 35-éves Budapesti nyaláscentrikus férfi vagyok.
A puncinyalás csodálatos tevékenység, én élvezettel csinálom.
Imádok a nyelvemmel gyönyört okozni a lányoknak!
Nincs finomabb, illatosabb és izgatóbb egy nedves puncinál!
Az orális szex csúcsa a spriccelő orgazmus, elvileg minden nő képes rá, csak el kell
sajátítani a megfelelő technikákat.
Ujjazással, vibrátorral, széles nyelvcsapásokkal és ezek kombinációjával a hölgyek öröme garantált!
Szeretnélek megismerni, biztosan szereted a hosszas orális kényeztetést, akár
órákon át, a többszöri orgazmust részedre garantálom!
Nagyon szeretem a punci ízét, illatát, örömmel elmerülnék ízletes kelyhedben!
Egyoldalúan is kényeztetlek, de ha te is szeretnéd viszonozni, abban is benne vagyok smile
Imádom az orális szexet, a mélytorkot, szerintem te is élveznéd, vagy azt is ha alaposan megdugnálak!
A farkam nem extraméretű, de nagyot tudok élvezni, sok gecivel!!!
Ha szeretnéd, hogy pörgő nyelvem nedves puncidra tapadjon, írj!
Nagyon vágyom már egy ízletes kehelyre!
Élvezzünk együtt!!!


Szép napot kíván
Cunnillingus_fan
(Ez egy válasz tinipuncii üzenetére (2013. 12. 05. csütörtök 16:43), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 05. csütörtök 16:43
20 eves,.apolt, csinos lany vagyok Tatabanyarol! Olyan (25-35)ferfiakra vagyom akikkel egy onfeledt gangbang party jatszhatnank, es akik lehetoleg haverok (akar 3-4 en)es nem odzkodnak attol hogy egyszerre nyomjak a puncimba a ket faszt! Ha ugy gondoljatok hogy kepesek vagytok megspricceltetni erre az e-mail cimre varom leveleteket: klauu1130@gmail.com
#646   2013. 12. 09. hétfő 02:17
poos poos VIP
sziasztok van itt pápai lány vagy pár kor nem számit poos16@gmail.com ide irhatnak
#645   2013. 12. 08. vasárnap 19:59
X
Sziasztok 28 éves pasi vagyok
Dunaföldvár vagy Solt környéki hölgyet keresek e-mail cimem palipajor@indamail.hu
#644   2013. 12. 08. vasárnap 19:40
anino21 anino21
sziasztok 18 éves fiú vagyok keresek egy női szexpatnert keresek kor nemszámit e-mail cimem.
retro21@citromail.hu
#643   2013. 12. 08. vasárnap 15:45
wayne27 wayne27
Sziasztok!31éves srác keres hölgyet,párt kortól függetlenül Csongrád megyében!
#642   2013. 12. 06. péntek 16:17
anino21 anino21
sziasztok 18 éves fiú vagyok keresek egy női szexpatnert keresek kor nemszámit
#641   2013. 12. 05. csütörtök 16:43
tinipuncii tinipuncii
20 eves,.apolt, csinos lany vagyok Tatabanyarol! Olyan (25-35)ferfiakra vagyom akikkel egy onfeledt gangbang party jatszhatnank, es akik lehetoleg haverok (akar 3-4 en)es nem odzkodnak attol hogy egyszerre nyomjak a puncimba a ket faszt! Ha ugy gondoljatok hogy kepesek vagytok megspricceltetni erre az e-mail cimre varom leveleteket: klauu1130@gmail.com
#640   2013. 12. 02. hétfő 22:40
wayne27 wayne27
Sziasztok!Honnan kerestek pasit?Én 31éves Csongrád megyei vagyok.
(Ez egy válasz lacki üzenetére (2013. 12. 02. hétfő 22:06), amit ide kattintva olvashatsz)
2013. 12. 02. hétfő 22:06
Érett pár keres fiatal, kezdő férfit, kizárólag a hölgy örömére. Bi kizárt. Intelligencia, higiénia és diszkréció a legfontosabbak. Ha érdekel, írj magadról néhány sort és elérhetőséget a lacki78@hotmail.com címre.
#639   2013. 12. 02. hétfő 22:06
lacki lacki
Érett pár keres fiatal, kezdő férfit, kizárólag a hölgy örömére. Bi kizárt. Intelligencia, higiénia és diszkréció a legfontosabbak. Ha érdekel, írj magadról néhány sort és elérhetőséget a lacki78@hotmail.com címre.
#638   2013. 12. 01. vasárnap 15:22
gastroyer gastroyer
jokepû oszinte kedves 33 éves sexmanias hetero fiú 178cm magas 72 kg sportos nem dohanyzo barna rövid haj kék szem...
hölgyek ismeretseget keresem...anyagiaktol fuggetlenul. a tisztasag fontos es az hogy tetszunk egymasnak... szeretek minden tipust. a barna bõrt azt nem. gastroyer@gmail.com
#637   2013. 12. 01. vasárnap 07:22
tomika83 tomika83
Sziasztok!Kedden meglátogatnám az erotika centert a dob utcában..30éves leszek és szeretném emlékezetesen eltölteni,nincs kedve valakinek csatakozni hozzám?Lányok,párok?
emaiem: tomos27@freemail.hu
Mindenkinek szép napot!
#636   2013. 11. 30. szombat 16:47
X
Duci párt vagy hölgyet keresek laza kapcsolatra. Nagyon szeretem a duci nőket! Bármennyire vagy husis, ne félj írni! 32 éves duci pasi vagyok. falat800@freemail.hu
#635   2013. 11. 27. szerda 12:07
Masszőrsrác Masszőrsrác
Sziasztok! Csinos, ápolt lánnyal, hölggyel ismerkedne igényes, intelligensnek és helyesnek tartott, hetero pasi 32/178/74. 35 éves korig keresek lányt-hölgyet tartalmas, kölcsönös szimpátián alapuló kapcsira. Imádok puncit nyalni és masszírozni is smile Budapest + 100 km-es körzetben. Email címem: G_pontos@citromail.hu
#634   2013. 11. 27. szerda 08:36
X
PERVERZ NŐT keresek Sopronban. Sok-sok perverz szexre, anyagiaktól mentesen.
Legyen az s/m, tágítás, kötözés, vagy pisiszex (lepisilhetsz, megalázhatsz, a számba is pisilhetsz), anál (kölcsönösen is!!), mélytorok, squirt!, normál szex, vagy francia, gyertya, csipesz, méz tejszínhab vagy bilincs.
Rád bízom kedves perverz szexet szerető vagy kipróbáló NŐ.
sseexx@freemail.hu vagy itt!!!
 
... 64 65 66 67 68 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség
Nyitás ideje: 2011. 03. 01. kedd
Üzenetek: 1953db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 30. szombat
 

Hírek

ma 05:21
Amatőr furulyaművésznő Bár Bea amatőr csaj, de a szopásban nagyon is profi. Imád faszvégen lenni, és nagyon tud bánni a szerszámmal. Mielőtt azonban bemutatná nekünk furulyaművészetét, lezavar egy kiadós masztit a zuhany alatt A jelenetért kattints... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A PrivátSzexClub oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!