SZEXPARTNER kereső....
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Ha szexpartnert keresel, itt megteheted.

Az eddigi hozzászólások

... 51 52 53 54 55 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#911   2015. 01. 23. péntek 02:45
gyoripasi32 gyoripasi32
Győri 32 éves pasi,20-55 éves korig,keres szexpartnert.
Minden vágyad kielégítem,akár egyszerre többen is lehetünk,videózhatsz,és párokhoz is szívesen csatlakozom.
Nem számít a kor,és testalkat,a lényeg,hogy jól érezzük magunkat.
Skype: original.sin66
Email: erikerikwien@gmail.com

Írjatok bátran!
Klikkelj a normál/tömörített mérethez
#910   2015. 01. 19. hétfő 20:03
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
#909   2015. 01. 19. hétfő 19:57
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
#908   2015. 01. 15. csütörtök 18:42
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
#907   2015. 01. 12. hétfő 14:32
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
#906   2015. 01. 12. hétfő 07:37
X
Nyíregyen keresem titkos partnerem, idősebb hölgy személyében, vagy párokhoz is szívesen csatlakoznék. Kezdők előnyben smile 40-es vékony pasi,
unibi75@gmail.com
#905   2015. 01. 10. szombat 21:07
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
#904   2015. 01. 10. szombat 21:01
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
#903   2015. 01. 10. szombat 17:03
joker3.14 joker3.14
Sziasztok!
Unatkozó,elhanyagolt hölgyeket keresek közös erotikus játékokhoz,kölcsönös örömszerzésre 29-56 között max. 83kg-ig.Nyitott vagyok bármireCFNM light BDSM is jöhet.Anyagiak kizárva,bré kirázva.(hehehe)Emil:joker3.14@citromail.hu Fent vagyok az SOSPartner.hu-n egy fotóval+rövid adatlappal.Regi nélkül + tudod nézni,a kép frankón a brémről készült. Joker Ja igen Tatabányai vagyok,39év 170cm 74kg 120/80
#902   2015. 01. 08. csütörtök 20:44
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
#901   2015. 01. 08. csütörtök 19:56
ata74 ata74
Sziasztok! Veszprém megyében Lányt, hölgyet, párt keresek szex kapcsolatra.Szeretem ha a hölgy kicsit vadabb.Szeretek nudizni meztelenkedni,imádok puncit nyalni.A méretemre nem panaszkodnak smile Ha gondolod írj fordiati@gmail.com
#900   2015. 01. 06. kedd 13:42
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
#899   2015. 01. 02. péntek 22:17
X
Nyíregyen keresem titkos partnerem, idősebb hölgy személyében, vagy párokhoz is szívesen csatlakoznék. Kezdők előnyben smile 40-es vékony pasi,
unibi75@gmail.com
#898   2015. 01. 02. péntek 04:00
sifti sifti
Szia tündérvirág szívesen lennèk ha ugyvan énis tartos kapcsolatba ha bírod az orált nekem az a legfontosabb 20 éves vagyok svédmasszőr jelenleg modell és egy szexfüggő irj ha megszeretnél ismerni sifti95@gmail.com
(Ez egy válasz Bébi-69 üzenetére (2014. 08. 30. szombat 16:46), amit ide kattintva olvashatsz)
2014. 08. 30. szombat 16:46
Bébi 69 sziasztok 20.30 éves fiukal meg ismerkednék hoszú távu kapcsolat céljábol Bács kiskun megyéböl crazya
#897   2014. 12. 31. szerda 02:17
Behatolohh Behatolohh
Budapesti biszex passzív srác vagyok. Szeretek puncit nyalni, dugni. Szeretem ha szopatnak, keményen popsiba dugnak, használnak, szex közben fotóznak filmeznek. Szenvedélyes vad szexhez keresek gátlások nélküli hölgyeket, párokat, urakat. Élvezzünk együtt smile
mail:noire@freemail.hu
http://www.siwiw.com/sex-profiles/112447/?theme=siwiw
#896   2014. 12. 30. kedd 22:25
ggparbp ggparbp
Sziasztok!
30-as, budapesti párként keresnénk egy hölgyet harmadiknak, mindenki örömére. Fizetni nem fizetünk érte. Képet tudunk küldeni. Érdeklődni a ggparbp@gmail.com-on lehet,skype-unk van, nem kamusok vagyunk,komolyan gondoljuk! smile
#895   2014. 12. 26. péntek 12:05
X
Nyíregyen keresem titkos partnerem, idősebb hölgy személyében, vagy párokhoz is szívesen csatlakoznék. Kezdők előnyben smile 40-es vékony pasi,
unibi75@gmail.com
#894   2014. 12. 26. péntek 09:32
Kicsifaszú. Kicsifaszú.
Sziasztok.Eger és környékén keresek hölgyet szexre.bagi558@hotmail.com
#893   2014. 12. 24. szerda 15:23
X
Nyíregyen keresem titkos partnerem, idősebb hölgy személyében. 40-es vékony pasi,
unibi75@gmail.com
#892   2014. 12. 19. péntek 22:43
X
Sziasztok!
Én egy nagyon kedves odaadó 19 éves debreceni srác vagyok, szex terén kezdő, esetleg ha téged nem zavar, hogy tapasztalatlan vagyok és tanítanál is akkor kérlek írj az email címemre! (csak lányok jelentkezzenek az se baj ha idősebb és debreceni legyen!) : sroavatar@gmail.com
 
... 51 52 53 54 55 ...
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: TFP szerkesztőség TFP szerkesztőség
Nyitás ideje: 2011. 03. 01. kedd
Üzenetek: 1951db
Utolsó üzenet: 2024. 03. 09. szombat
 

Hírek

ma 07:56
Kemény faszt Húsvétra Beatrix, egy igazán pompás kis MILF, akit egy kemény fasszal leptünk meg Húsvét alkalmából, a részleteket pedig kamerára vettük Az események természetesen Beatrix csodás dudái körül forogtak. De persze nem csak ott, mert a guszta puncija is... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A PrivátSzexClub oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!