Miért fáj ha popómba hatolnak?
Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

Az eddigi hozzászólások

1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#12   2017. 08. 26. szombat 07:49
boerno boerno
Nekem a feleségem hatalmasat tud élvezni ha a seggét dugják! Nagyon könnyen kitágul,és sokáig úgy is marad!
#11   2017. 06. 26. hétfő 10:49
kisjanko kisjanko
Fiatal férfi vagyok. Jópárszor hatoltak már a hátsómba, de csak csajok játékszerrel vagy ujjal. Soha nem szokott fájni és nagyon élvezem a prosztata masszázst is. Milyen érzés amikor egy másik férfi dug meg és elélvez bennem mondjuk gumi nélkül?
#10   2012. 06. 25. hétfő 14:35
X
Barátnő elég sokáig óckodott ettől a dologtó de most már kb annyi mintha simán a punciját dugnám. Élvezi is és el is élvez. Nyalás közben pld mindíg a seggét ujjazom két ujjal (először a peremét nyomkodom majd lassan egy két ujpercet be is tolok) Jól benyálazom ő meg a farkamat és lassan betolom. 2 perc és szanaszét lehet dugni. Élvezi.
#9   2011. 04. 27. szerda 20:51
Bagira Bagira
Nekem hónapokba került mire az első igazi análszexre rávezettem a feleségem. Sok türelem kell hozzá. Először csak nyelvvel és az ujjakkal szabad kényeztetni, hogy megszokja és kívánja. Aztán ha már ő is akarja szépen lassan, sok sikosítóval próbálhatunk behatolni. Ha fáj, inkább hagyjuk abba és legközelebb próbáljuk újra, mert amíg fél, addig nem tudja elengedni az izmait. Nekem elég vastag a farkam, de már eljutottunk oda, hogy legtöbbször ő teszi át a popsijába.
#8   2011. 04. 05. kedd 12:32
Ford Fairlane Ford Fairlane
Kezdd el neki egyszer nyalogatni. ettöl a volt csajom mindig beindult és ö kérte hogy probáljuk ki eljen
(Ez egy válasz teca84 üzenetére (2011. 03. 15. kedd 20:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 15. kedd 20:19
régóta ki szeretném próbálni az anális sexet, de a feleségem nem akarja. volna valami ötletetek hogyan tudnám finoman rábeszélni? az lenne jó ha ő is akarná. előre is köszi ha van valami jó tippetek írjátok meg!
#7   2011. 04. 05. kedd 07:50
análkanál análkanál
Szerintem először próbáld meg újjal a környékét, hátha kedvet kap hozzá. Erőltetni nem szabad.
(Ez egy válasz teca84 üzenetére (2011. 03. 15. kedd 20:19), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 03. 15. kedd 20:19
régóta ki szeretném próbálni az anális sexet, de a feleségem nem akarja. volna valami ötletetek hogyan tudnám finoman rábeszélni? az lenne jó ha ő is akarná. előre is köszi ha van valami jó tippetek írjátok meg!
#6   2011. 03. 15. kedd 20:19
teca84 teca84
régóta ki szeretném próbálni az anális sexet, de a feleségem nem akarja. volna valami ötletetek hogyan tudnám finoman rábeszélni? az lenne jó ha ő is akarná. előre is köszi ha van valami jó tippetek írjátok meg!
#5   2011. 02. 24. csütörtök 15:26
análkanál análkanál
Neki esni nem szabad, mert gond lehet belőle. Síkosító és először újjal próbáld, utána veszel egy vékonyabb ubit és azzal tágíthatod. Megszokja és menni fog. Ha nem akkor van még pár 5letem, segítek.
(Ez egy válasz hildácska üzenetére (2011. 02. 24. csütörtök 15:11), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 24. csütörtök 15:11
Lehet hogy annyira szűk vagyok, hogy nem is fog menni? mennyire lehet tágítani? És mivel tudom ezt megcsinálni? Tudtok segíteni ebben? Köszike előre is
#4   2011. 02. 24. csütörtök 15:11
hildácska hildácska
Lehet hogy annyira szűk vagyok, hogy nem is fog menni? mennyire lehet tágítani? És mivel tudom ezt megcsinálni? Tudtok segíteni ebben? Köszike előre is
#3   2011. 02. 24. csütörtök 10:59
análkanál análkanál
hildácska, ha szűk a lukad akkor nem fog menni elsőre. Mint előttem mondták síkosító és valami tágító először.
(Ez egy válasz hildácska üzenetére (2011. 02. 24. csütörtök 00:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 24. csütörtök 00:07
Sziasztok! Párommal többször kisérleteztünk már a poószexel de nekem mindig rossz volt. van itt valaki aki kipróbálta és nem fájt neki? vagy ez mindig fáj? légyszi segitsetek!
#2   2011. 02. 24. csütörtök 01:58
trocadero trocadero
használtatok síkosítót? vagy csak szárazon próbáltátok?
(Ez egy válasz hildácska üzenetére (2011. 02. 24. csütörtök 00:07), amit ide kattintva olvashatsz)
2011. 02. 24. csütörtök 00:07
Sziasztok! Párommal többször kisérleteztünk már a poószexel de nekem mindig rossz volt. van itt valaki aki kipróbálta és nem fájt neki? vagy ez mindig fáj? légyszi segitsetek!
#1   2011. 02. 24. csütörtök 00:07
hildácska hildácska
Sziasztok! Párommal többször kisérleteztünk már a poószexel de nekem mindig rossz volt. van itt valaki aki kipróbálta és nem fájt neki? vagy ez mindig fáj? légyszi segitsetek!
 
1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: hildácska hildácska
Nyitás ideje: 2011. 02. 24. csütörtök
Üzenetek: 12db
Utolsó üzenet: 2017. 08. 26. szombat
 

Hírek

ma 05:21
Amatőr furulyaművésznő Bár Bea amatőr csaj, de a szopásban nagyon is profi. Imád faszvégen lenni, és nagyon tud bánni a szerszámmal. Mielőtt azonban bemutatná nekünk furulyaművészetét, lezavar egy kiadós masztit a zuhany alatt A jelenetért kattints... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - A szexpartner kereső. Több száz igazi szexpartner kereső lány!!! CSAK VALÓDI KÉPEK, videók!!!
Erotikus Tartalom!
A PrivátSzexClub oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!