Hozzászólás írásához be kell jelentkezned!

A téma leírása

Ha valaki kedvelné!

Az eddigi hozzászólások

1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal
#10   2017. 12. 17. vasárnap 21:05
colamatyi colamatyi
Kecskeméti párt keresek
#9   2017. 12. 16. szombat 20:49
gaborsex gaborsex
Hölgyet keresek,ökölszex játékokhoz.
Anál szex is,érdekel.
40-es,Budapesti férfi vagyok.
Email:gaborsex@yahoo.com
#8   2017. 12. 11. hétfő 08:40
X
Sziasztok. Egy gátlástalan,mindenre nyitott nőt keresek,perverz szexjátékokhoz. Kedveld a nem megszokott dolgokat. 37 éves mindenre nyitott,nem független pasi vagyok. Polgár-Tiszavasvári-Tiszaújváros. Írj a hanjob@freemail.hu címre.
#7   2017. 08. 08. kedd 17:40
boy75 boy75
Pervi nővel ismerkednék Szolnok és környékéről!
40es pasi vagyok
sex.75@freemail.hu
#6   2017. 08. 08. kedd 15:16
X
Sziasztok. 37 éves nem független perverz pasi vagyok. Holnap reggel-délelőttre keresek egy hasonlóan perverz,sokmindenre nyitott lehetőleg női partnert. Hajdúnánáson. Írj a hanjob@freemail.hu címre.
#5   2017. 07. 16. vasárnap 14:39
X
Sziasztok. A jövő hét szerdán,júli 19. délelőtt Tiszavasváriban leszek. Lenne valakinek kedve talizni egy 37 éves,nem független perverz pasival? Sokmindenre nyitott vagyok. Szeretek irányítani,uralkodni. De attol sem zárkózom el,hogy valaki meggyötörje a farkamat. Írj a hanjob@freemail.hu címre.
#4   2017. 06. 19. hétfő 05:55
X
Sziasztok. Még mindig keresek Polgár-Tiszavasvári közvetlen közeléböl,egy nyitott bevállalós nőt. Kor nem meghatározó. Kedvelt a szokatlan,kicsit perverz játékokat. 37 éves,nem független, szinte mindenre nyitott perverz pasi vagyok. Írj a hanjob@freemail.hu címre.
#3   2017. 05. 13. szombat 10:46
kdor774 kdor774
LAZA, KÖTETLEN SZEXRANDIHOZ LÁNYT!! TÁMOGATÁSSAL vagy anélkül!
Kölcsönös szimpátián és szexvágyon alapuló izgalmas de kötetlen találkához keresek csajszit, lányt, nőt.
Úgy képzeltem el, hogy ha levelezés alapján szimpik vagyunk egymásnak akkor lebeszélünk egy rövid talit, iszunk egy kávét/teát vagy sört/bort/koktélt valahol. Ha megvan a szikra, ki is nézhetünk egyből egy hotelszobát ahol belevághatunk mindkettőnk számára izgalmas dolgokba.. smile
A találka minden költségét természetesen én állom. Amennyiben ezen felüli anyagi támogatás fontos lenne számodra, arra is nyitott vagyok, nincs vele problémám, de nem szeretném, hogy a támogatás kiváltsa a szimpátia elvárását.
Akit keresek: Fiatal vagy fiatalos, igényes, ápolt, szexuálisan nyitott lányt/nőt. Kedvenc alkatom nőben a sportosan formás, de a vékony lányokat és az enyhén, formásan telt lányokat is kedvelem. Nem hivatásos lányokat keresek.
Rólam: 26 éves, 190 cm magas, sportos, ápolt, igényes HETERO srác vagyok. Szeretem a szép nőket, jó ételeket, italokat. Bonyolult (egyszer együtt, egyszer külön) kapcsolatban vagyok ezért a diszkréció fontos számomra.
Amennyiben érdekel a dolog, írj a kdor774 kukkatz Gmél comra és kezdjünk el beszélgetni!
#2   2017. 05. 04. csütörtök 07:23
X
Sziasztok. Polgár,Tiszavasvári,Tiszaújváros,közvetlen közeléböl keresek olyan nőt aki kedveli az alárendelt szerepet. Ha létezel,írj a hanjob@freemail.hu címre.
#1   2017. 05. 03. szerda 13:40
mouthlover mouthlover
Sziasztok

Switch vagy sub hőlgyel ismerkednék alkalmi vagy tartós kapcsolatra,aki szereti a szájpeckeket ki-megkötözést kisebb vagy nagyobb fájdalmakat Komárom-Esztergom,és a környező megyékből,de szívesen ismerkedek messzebbről is. Ha úgy van szóba jöhet domina is,de vele nem igazán gondolnám komolyan a kapcsolatot,de aztán sose lehet tudni bármi kialakulhat! E-mail.: fferko.89@gmail.com Írjatok bátran!
 
1
Sorrend: Legújabb előreLegrégebbi előre hozzászólás / oldal

A téma adatai

Nyitotta: mouthlover mouthlover
Nyitás ideje: 2017. 05. 03. szerda
Üzenetek: 10db
Utolsó üzenet: 2017. 12. 17. vasárnap
 

Hírek

tegnap 07:56
Kemény faszt Húsvétra Beatrix, egy igazán pompás kis MILF, akit egy kemény fasszal leptünk meg Húsvét alkalmából, a részleteket pedig kamerára vettük Az események természetesen Beatrix csodás dudái körül forogtak. De persze nem csak ott, mert a guszta puncija is... Tovább
Follow TuttiFrutti_hu on Twitter

Válts VIP tagságot!

Válassz az alábbi csomagok közül:
Alap
30 nap
2190 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
Bronz
90 nap
3650 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
Ezüst
180 nap
6570 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
1 hónap
A legjobb ár/érték arány!
Arany
365 nap
12775 Ft *
VIP-et váltok!
 Bankkártyás, egyszeri díj
megtakarítás:
2 hónap
* 365 EUR/Huf árfolyammal számolva
 

GG Live magyar ÉLŐ chat!

Rosszlanyok.hu - Vidéki szexpartner kereső. Vidéki lányok. Csak valódi képek!
Erotikus Tartalom!
A PrivátSzexClub oldalon található információk, linkek, képek és videók erotikus tartalmúak, az oldal a szexualitás témáját nyíltan, egyesek számára sértően kezeli. Amennyiben nem múltál el 18 éves, vagy a térségedben az oldal használata tilos, azaz jogszabályba vagy kötelező erejű előírásba ütközik, kérlek hagyd el az oldalt az [ MÉG NEM VAGYOK 18 ÉVES ] gombra kattintva.

Az oldalra történő belépés előtt figyelmesen olvasd el az alábbiakat, mert az [ ELMÚLTAM 18 ÉVES, ELFOGADOM ] gombra történő kattintással elfogadod a következő feltételeket:

1. Elmúltál 18 éves.
2. Semmilyen formában nem teszed lehetővé 18 évnél fiatalabb személynek a hozzáférést jelen oldal tartalmához.
3. A weboldalon "cookie-kat" ("sütiket") használunk, hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhasználói élményt nyújthassuk látogatóinknak. A cookie beállítások igény esetén bármikor megváltoztathatók a böngésző beállításaiban. (További információk)
4. Elfogadod az oldal felhasználási feltételeit és az adatkezelési tájékoztatót.
5. Nem tekinted meg vagy használod az oldalt olyan helyen, ahol ezzel a tevékenységgel törvényt, szabályozást, előírást, vagy helyi normát szegsz meg.
6. Az oldalt teljes mértékben saját felelősségedre látogatod.




Ez a weboldal és médiatartalmai kiskorúakra káros elemeket is tartalmaz. Amennyiben azt szeretné, hogy az Ön környezetében kiskorúak hasonló tartalmakhoz csak egyedi kód megadásával - azaz kiskorúak kizárása mellett – férjenek hozzá, kérjük használjon szűrőprogramot!
Szűrőprogram letöltése és további információk itt!